09123399005 22988730 – 021 info[@]royaljam.ir

رویال جام وارد کننده انواع شیشه لاکوبل رنگى، شیشه هوشمند، لمینت، دکوراتیو، شیشه رنگی، شیشه متلوکس، شیشه رنگی آشپزخانه و یراق اسپایدر، شیشه طرح دار، شیشه ضد حرارت و شیشه ضد آب ، آینه رنگی.
در رویال جام در آینه های دکو آرت، آینه های رنگی و شیشه های رنگارنگ تخصص داریم. استودیوی ما همچنین دارای برخی از نادرترین شیشه های شیشه ای و آینه ای جهان از قرن ۲۰ و ۱۹ است.


قدمت این هنر به هزار سال می‌رسد.نحوه ساخت شیشه رنگی شامل طراحی اولیه روی کاغذ، سپس تعیین رنگ هر قسمت طرح و شماره گذاری وتعیین جهت آن، متناسب با بافت شیشه خام میباشد. در مرحله بعد با رعایت فاصله بین شیشه ها، که لحیم قلعی آنرا پر میکند، طرح راروی ورق شیشه رنگی چسبانده و با قلم الماسه آنرا میبرند. سپس با طرح اولیه که الگوی ساخت طرح است مطابقت داده شده و با چرخ سنباده لبه های تکه شیشه بریده شده را صاف و اندازه میکنند.در مرحله بعد دوره یا لبه های هر تکه را با نوار مسی چسبدار قابگیری میکنند.هدف از این کار آماده کردن آنها برای چسباندن با لحیم قلع و سرب است.در این مرحله تکه های شیشه قابگیری شده را روی الگوی اولیه کنار هم مچینند و کنترل نهایی میکنند.سپس با قلمو مایع تنکار را روی لبه های مس پوش شیشه ها زده و با نوار لحیم و هویه داغ شیشه ها را به هم متصل میکنند.محصول نهایی در قاب یا پنجره قرارگرفته و در مقابل نور طرح زیبای خود را نشان میدهد .

شیشه دکوراتیو

آیا به دنبال استفاده از آینه رنگی یا شیشه ای در پروژه خود هستید؟

آینه رنگی از چند سال پیش به عنوان یک پروژه جانبی آغاز شد. در سال ۲۰۱۳، ما تمام وقت را در پروژه های شیشه ای و آینه تزئینی شروع کردیم. طی چند سال گذشته ، ما با برخی از با استعدادترین طراحان داخلی در ایالات متحده همکاری کرده ایم. این افتخار بوده است که چنین مطالب منحصر به فردی را برای پروژه هایی ارائه دهیم که استعداد طراحی زیادی در پس آنها داشته باشند. فقط در رویال جام شیشه رنگی می‌تواند به قطعه‌های شیشهٔ رنگین یا به هنر و صنعت استفاده از این قطعه‌ها اشاره کند.

دیوار بین کابینتی شیشه ای رنگی

درب شیشه ای

پارتیشن شیشه ای رنگی

آینه رنگی

نرده شیشه ای

دیوار شیشه ای لاکوبل رنگی

کارهای انجام شدهدر رویال جام

دکوراسیون اداری، منزل، ساختمان، هتل، بیمارستان، مراکز تجاری

  • قسمت 1
  • قسمت 2
  • قسمت 3
  • قسمت 4
  • قسمت 5

۰

شهرها

۰

خارج ساختمان

۰

کاربران

۰

پروژه ها

مشتریان رضایت مشتریان

مشتری 1
مشتری 2
مشتری 3
مشتری 4
مشتری 5

دریافت مشاوره از بهترین کارشناسان

جهت اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دریافت مشاوره
Call Now Button