شاید تا به حال پیش آمده باشد که درباره تاثیر رنگ ها بر روی روحیات انسان ها شنیده باشید. پژوهش های انجام شده در رابطه با روانشناسی رنگ تاثیرات مثبت و منفی ای که ممکن است رنگ ها بر روی انسان داشته باشند را ثابت کرده اند.

تاثیر رنگ ها بر روی روحیات و اخلاقیات و رفتار افراد را به صورت عینی می توان در کاربرد رنگ های مختلف در مکان های مختلف احساس کرد.

برای مثال بیمارستان ها و اتاق های عمل هرگز به رنگ قرمز یا نارنجی رنگ آمیزی نمی شوند بلکه همیشه به رنگ سبز و یا آبی روشن  هستند زیرا بر اساس نتایج ثابت شده این رنگ موجب کاهش استرس و آرامش روحی افراد می شود، و یا در موارد دیگری می بینیم که بسیاری از رستوران ها و فست فود ها از رنگ های گرم مانند نارنجی و قرمز در فضای داخلی خود استفاده می کنند زیرا ثابت شده است که این رنگ محرک زیاد شدن اشتها هستند.

فلسفه تاثیر گذاری رنگ همیشه در کنار فلسفه تاثیرگذاری نور در کنار هم مطرح می شوند زیرا در نهایت این نور است که موجب حس کردن و در واقع دیدن رنگ ها می شوند.

یکی از ابزار های اصلی در باز تاباندن نور آینه ها  هستند. استفاده از آینه از دیر باز در فرهنگ ایرانی رواج بسیاری داشته و نتایج آن را در بنا ها و ساختمان های مهم آن دوران مانند سالن های پذیرایی، مساجد و آرامگاه ها را امروزه نیز می توانیم ببینیم.

با گذشت سال ها و پیشرفت علم و انواع تجهیزات صنعت تولید آینه ها متحول شد و موجب تواد نوع جدید از آینه ها موسوم به آینه رنگی گشت. که با توجه به آن چه که پیش از این در باره تاثیر رنگ بر روحیه انسان گفتیم در طراحی فضای داخلی و دکوراسیون خانه ها و ادارات سایر ساختمان ها و ساخت انواع وسایل از آینه رنگی استفاده می شود.

در دنیای شلوغ این روز ها که در فضای بیرون و خیابان ها تقریبا همه جا آلوده و سیاه و سفید است استفاده از آینه رنگی در دکوراسیون فضای داخلی می تواند تعادل را برای ذهن انسان ایجاد کرده و به او آرامش دهد.

آینه رنگی

آینه کاری و استفاده از آینه رنگی در آن

در ایران باستان آب و آینه نماد پاکی و روشنی هستند و ورود آن به معماری داخلی نیز احتمالا برای تداعی کردن همین معنی است . استفاده از آینه ها در تزیین فضای داخلی ساختمان ها با کاربرد های مختلف از زمان ساسانیان در بین ایرانیان رواج یافته و آثار شکوهمند این هنر باستانی ایرانی در دوران صفوی به اوج خود رسید که تا امروز هم چشم هر بیننده خوش ذوقی را به خود خیره میکند. در آن دوران آینه از سایر کشور ها مانند هلند وارد ایران می شد و به دلایل مختلف در طول راه دچار آسیب می شد و می شکست. هنرمندان ایرانی با توجه به تفکر اقتصادی خود به فکر استفاده از این قطعات شکسته اینه افتادند و هنر آیه کاری به این ترتیب متولد شد.

استاد آینه کار  برای آنکه بتواند طرح آینه کاری را به بهترین شکل در فضای مورد نظر که ممکن است سقف و یا دیوار های بنا باشد، ابتدا طرح را روی کاغذ اجرا کرده و سپس کاغذ را سوزن کاری میکند و با نصب آن بر روی فضای مدنظر  به عنوان نقشه راه از آن استفاده می کند. هنر آینه کاری یکی از انواع هنرهایی است که به ابزار و وسایل گران قیمت نیازی ندارد و با استفاده از ابزار آلات ساده ای مانند یک میز کار ساده، قلمو جهت طراحی، الماس آینه بر، خط کش و گچ نرم ، سیریش، چسب چوب . کاردک برای چسباندن تکه های آینه، قابل انجام است.

یکی از ویژگی های خاص هنر آینه کاری این است که میتوان آن را بر روی انواع زمینه ها از جمله دیوار یا سقف سیمانی، رنگ روغن، کاهگل، فلز، MDF، چوب، گچ و سرامیک اجرا کرد و به زیر سازی های عجیب و غریبی برای نصب آن نیاز نیست. آینه کاری را می توان در مدل های مختلفی مانند دایره، لوزی، مربع و مستطیل و سایر اشکال هندسی و حتی اشکال نامنظم متناسب با طراحی انجام شده، اجرا کرد. در آینه کاری مدرن استفاده از آینه های رنگی برا زیبایی بخشی به فضا و اضافه کردن رنگ به محیط مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از تکه های محدود از آینه رنگی در میان طرح کلی آینه کاری میتواند جذابیت بیشتری به طرح ببخشد و طرح آینه کاری از حالت یکنواخت و تکراری ان خارج کند.

آینه کاری مدرن یا سنتی؟

بعضی از کارشناسان حوزه آینه کاری مخالف استفاده از تکه آینه های رنگی در بین طرح کلی آینه کاری در فضای داخلی و یا بیرونی بنا هستند و معتقدند که اضافه کردن تکه های رنگی آینه در آینه کاری طرح را از اصالت آن خارج می کند. در پاسخ به این انتقادات باید گفت که امروزه ترکیب طرح های اصیل فرهنگ های مختلف با طراحی های جدید و اجرای خلاقانه ی آنها در همه جای دنیا رواج دارد . پذیرفته است. تغییر در طرح های یک دست و یک رنگ آینه کاری به سبک قدیمی به معنای از بین بردن اصالت طرح و نادیده گرفتن آن نیست بلکه می توان به آن به عنوان یکی از زیر شاخه های جدید و الهام گرفته شده از طرح اصلی نگاه کرد، ضمن آنکه با توجه به تغییر سلیقه افراد و به وجود آمدن خواسته های جدید و نیاز های مرکب آنها، مهم است تا اجازه مدرن شدن به طرح های سنتی اصیل هر فرهنگ داده شود. یکی دیگر از اصلی ترین ویژگی های استفاده از آینه راحتی تمیز کردن آن است. در صورت کثیف شدن و یا حتی چرب شدن آینه ها می توان از محلول آب و سرکه استفاده کرد تا آینه به صورت کامل مانند روز اول تمیز و درخشان شود.

ریشه اصلی ایده آینه های رنگی را می توان متاثر از شیشه های رنگی ای که سابقه ای بسیار طولانی تر و قدیمی تر از آینه رنگی دارند دانست. استفاده از شیشه های رنگی در پنجره ها و در های خانه های سنتی و قدیمی یکی از ویژگی های بارز آن است. عبور نور آفتاب از شیشه های رنگی منظره شگفت انگیزی را ایجاد میکند که روح آدمی را نوازش میکند.  امروزه استفاده از شیشه رنگی در ساخت وسایل دکوری و سایر لوازمی مانند میز های پذیرایی رواج فراوانی دارد. استفاده از شیشه های رنگی را به عنوان تزیین فضای داخلی را متعلق به مکان و فرهنگ خاصی نمی دانند بلکه این هنر در همه جا دنیا مورد استفاده قرار میگیرد.

آینه رنگی

از شیشه های رنگی به عنوان دیوار بیرونی، دیوار کاذب داخلی، بلوک های شیشه ای رنگی داخل فضای ساختمان، در پنجره ها و در های ورودی و داخلی ساختمان ها، به صورت دیوار ها با پنجره های سراسری، استفاده از آن به عنوان تزیین پاگردها، سرویس های بهداشتی چه در منازل و چه در ساختمان های اداری، به عنوان دیوارکوب، و قطعات تزیینی در اکسسوری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در همه این کاربرد های می توان از آینه های رنگی به جای شیشه های رنگی استفاده کرد که جلوه ای مدرن تر و خاص تر به فضا می دهند.

اهمیت تاثیر دکوراسیون داخلی و استفاده از آینه رنگی

وقتی درباره دکوراسیون داخلی صحبت به میان می آید ذهن اکثر افراد به سمت این موضوع کشیده می شود که مد های روز دکوراسیون داخلی چیست؟ از چه المان ها و وسایلی استفاده کنیم تا فضای داخلی خانه مان مدرن تر و شیک تر بنظر برسد؟ اما تعدا افراد کمی هستن که بر تاثیرات فضای داخلی بر روحیه و ناخودآگاه خود، آگاه باشند. این که رنگ ها و وسایل و لوازم استفاده شده و به کار رفته در منزل بر روحیه و رفتار اشخاصی که در آن فضا زندگی می کنند تاثیرات مستقیمی دارند. یکی از المان های مدرنی که به تازگی راه خود را در طراحی فضای داخلی منازل و محیط های کاری باز کرده آینه رنگی است که طرفداران بسیاری هم دارد. یکی از ویژگی هایی که از استفاده از آینه رنگی و به طور کلی آینه ها به دنبال آن هستیم بزرگتر به نظر رسیدن فضا است. آینه رنگی با بازتاب بیشتر نور محیط موجب می شود تا محیط های بسته و کوچک، بزرگتر و دلباز تر به نظر برسند. علاوه بر آن آینه رنگی با توجه به رنگی که به فضا اضافه میکند موجب شاد تر شدن محیط نیز می شود.

استفاده از آینه رنگی علاوه بر آنچه که گفتیم موجب مدرن تر شدن فضای داخلی نیز خواهد شد. طراحی های مدرن جایگاه ویژه ای در بین جوانان دارد که تمایل دارند با استفاده از وسایل خاص حس مدرن و خاص بودن را در فضای داخلی ایجاد کنند.

از آینه رنگی در نما کاری خارجی ساختمان های نیز استفاده می شود. در بعضی موارد به جای شیشه های ساده از آینه رنگی جهت زیباتر شدن نمای ساختمان ها در پنجره ها استفاده می کنند.

ساخت آینه رنگی

ساخت آینه از گذشته تا امروز دچار تغییرات زیادی شده است. در ابتدا برای ساختن آینه ها از شیشه و انواع فلز های مختلف مانند جیوه، نقره و سرب برای اندود کردن استفاده می شده با ایجاد یک لایه کدر در یک سمت شیشه باعث بازتاب نور از سطح آن و نمایش تصویر اجسام شوند. آینه ها بر اساس مواد پایه برای ساخت آنها به انواع مختلفی شامل آینه تخت، آینه فلزی، آینه کوژ، آینه کاو، آینه لایه گذاری شده، آینه کروی، آینه شلجمی، آینه توان بالا و آینه رنگی تقسیم می شوند. آینه رنگی یکی از انواع آینه است که به نسبت بقیه آنها از سابقه کمتری برخوردار است و کاربرد اصلی آن در دکوراسیون داخلی و خارجی است.

برای ساخت آینه رنگی در مراحل پایانی ساخت آینه با استفاده از روغن های مخصوصی که در حال حاضر در ۳۶ رنگ مختلف که طیف وسیعی از رنگ های اصلی را شامل می شوند و مخصوص همین کار تولید می شوند، انجام می گیرد. برای ساخت آینه رنگی ابتدا باید بدانیم که چه رنگی مد نظر است. اگر رنگ مورد نظر را در بین رنگهای اصلی موجود بود به نسبت پررنگی یا کم رنگی رنگ مورد نظر از میزان غلیظ تر یا رقیق تر روغن استفاده می کنیم. ولی اگر رنگ مورد نظر در بین رنگ های اصلی روغن ها نباشد ابتدا باید مشخص کنیم که که رنگ دلخواه از ترکیب کدام رنگ ها به دست می آید و درصد هر رنگ به چه اندازه ای است. پس از آن که رنگ دلخواه را از ترکیب رنگ های دیگر به دست آوردیم آن را روی آینه ریخته و اجازه می دهیم تا کامل خشک شود و مراحل ساخت آینه رنگی به پایان برسد. برای بدست آوردن رنگ هایی به غیر از ۳۶ رنگ اصلی علاه بر روغن ها و اسانس های مورد نیاز به بطری با اسم چاکرا نیاز داریم که ۱۵ رنگ مختلف دارند و برای ساخت رنگی هایی غیر از رنگ های اصلی نقش مهمی را ایفا می کنند.

بیشتر رنگ های استفاده شده برای تولید آینه رنگی شامل مشکی، سبز، قرمز، نارنجی، زرد، بنفش، بژ و طلایی است. همچنین این امکان وجود دارد که متناسب سلیقه مشتری رنگ دلخواه او را به صورتی سفارشی تولید کرد.

آینه رنگی

قیمت آینه رنگی، گران یا ارزان؟

باید گفت با توجه ضخامت آینه های رنگی قیمت ها متفاوت خواهد همچنین ابعاد آینه و شکل برش آن نیز می تواند در قیمت آینه رنگی تاثیرگذار باشد. همانند تعرفه ای متفاوت ادوردز 20 با بازخورد های مختلف.رنگ های خاص که به سفارش مشتری ساخته می شوند ممکن است اندکی گران تر از رنگ های مرسوم باشد. در کل قیمت این آینه ها از آینه های عادی کمی گران تر است اما با توجه به جلوه و زیبایی که به محیط می بخشند صرف اندکی هزینه بیشتر ارزشش را دارد. به هر حال اکثر المان های مدرن طراحی داخلی قیمت های بالایی دارند و پرداخت هزینه های بیشتر برای زیباتر کردن امری اجتناب ناپذیر است.

اما به صورت کلی باید گفت با توجه به دوام و پایداری و طول عمر بالاتری که این آینه های رنگی به نسبت بسیاری دیگر از المان استفاده شده برای دکوراسیون دارند همچنان بسیار مقرون به صرفه هستند.

آینه رنگی در رویال جام

ما در آینه های دکو آرت ، آینه های رنگی و شیشه های رنگارنگ تخصص داریم. استودیوی ما همچنین دارای برخی از نادرترین شیشه های شیشه ای و آینه ای جهان از قرن 20 و 19 است. آیا به دنبال استفاده از آینه رنگی یا شیشه ای در پروژه خود هستید؟

آینه رنگی  از چند سال پیش به عنوان یک پروژه جانبی آغاز شد. در سال 2013 ، ما تمام وقت را در پروژه های شیشه ای و آینه تزئینی شروع کردیم. طی چند سال گذشته ، ما با برخی از با استعدادترین طراحان داخلی در ایالات متحده همکاری کرده ایم. این افتخار بوده است که چنین مطالب منحصر به فردی را برای پروژه هایی ارائه دهیم که استعداد طراحی زیادی در پس آنها داشته باشند.

آینه رنگی

آینه های رنگی محبوب

استودیوی ما همچنین برای ساخت آینه های دیواری یا مبلمان سفارشی با صاحبان خانه همکاری می کند. تخصص ما در اینجا آینه شیشه ای آبی ، آینه صورتی و آینه سبز است. ما از انواع دیگر استفاده کرده ایم اما اینها محبوب ترین هستند. ما بسته به پروژه ، از آینه های رنگارنگ پرنعمت و جدید استفاده کردیم.

لطفاً برای دیدن آخرین کمیسیون ها ، پروژه ها و پیشرفت های ما ، به لیست مشتری های ما بپیوندید. ما فقط هنگامی که یک پروژه واقعاً جالب است ایمیل ارسال می کنیم ، بنابراین ایمیل ها معمولاً هر چند ماه یک بار ارسال می شوند.

همچنین به عنوان عضو لیست ، ابتدا دسترسی به آینه های جدید و اولویت برای قطعات آینه ای پرنعمت را خواهید داشت. تقریباً هر 4 ماه یک بار ، یک طبقه فروش داریم ، که در آن قطعاتی از مجموعه نمایشگاه خود را به فروش می رسانیم. لطفاً هنگامی که فروش بعدی اتفاق می افتد ، ایمیل خود را در زیر بگذارید تا یک ایمیل دریافت کنید.

آمادگی دارید تا فضای داخلی خانه خود را تازه کنید؟ احتمالاً قبلاً درباره رنگ ، فرش و مبلمان جدید فکر کرده اید. شاید شما حتی به ویندوز و پنجره های جدید درمانی هم نگاه کرده باشید. اما آینه ها چیست؟ شما احتمالاً فکر می کنید ، “واقعاً؟ آینه؟” آیا تصور می کنید دکوراسیون منسوخ شده ، کامل با دیوارهای آینه ای کف تا سقف؟ خوب ، آن افکار را کنار بگذارید. ما طراحی داخلی تب دیسکو را برنمی گردیم. با این حال ، روش های بی انتها زیادی وجود دارد که می توانید آینه ها را در دکوراسیون منزل خود بگنجانید. شیشه آینه نه تنها زیبایی زیبایی بصری را ایجاد می کند بلکه می تواند یک فضای را روشن و بزرگ جلوه دهد. و از نظر ظاهری کاملاً متفاوت ، یک آینه رنگی می تواند یک سبک منحصر به فرد را برای بهبود فضای زندگی شما به ارمغان آورد. بله ، در دنیای شیشه ، چیزی که متناسب با سبک هر کسی باشد ، وجود دارد و آینه های رنگی می توانند یک اتاق را از حالت بی نظیر و جسورانه درآورند.

گزینه های رنگی آینه من چیست؟

حمام یک خانه رایج ترین کاربرد آینه است. برخی از برنامه ها دارای یک دهانه بزرگ آینه در پشت دیواره پشت سینک هستند. به همین ترتیب ، برخی از خانه های مدرن اخیر دارای آینه های کوچکتر قاب در حمام ها هستند.

اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، ممکن است تعجب کنید که شیشه آینه دقیقاً چیست؟ به عبارت ساده ، درمان شیشه با ماده فلزی مانند نقره ، آن را بازتاب می کند. اصطلاح شیشه آینه ای برای چندین نوع محصول کاربرد دارد. علاوه بر آینه ها به طور خاص ، شیشه ای بازتابی نیز برای اهداف معماری یا تزئینی مانند نما یا رومیزی وجود دارد.

آینه رنگی

اضافه کردن یک رنگ پرش به فضای داخلی شما یک روش عالی برای ایجاد علاقه بصری است. شیشه های آینه ای رنگی جایگزینی برای بروزرسانی های سنتی ، مانند رنگ جدید یا یک بالش پرتاب روشن است. برخی از مغازه های شیشه ای گزینه های مختلف آینه رنگی را ارائه می دهند. رایج ترین انتخاب ها معمولاً سبز ، برنز و خاکستری است. با این وجود گزینه هایی حتی برای رنگهای پررنگ تر ، مانند صورتی ، بنفش ، قرمز و حتی زرد نیز وجود دارد.

آینه عتیقه

علاوه بر این ، شیشه آینه ای عتیقه که دارای نکات برجسته تیره یا لکه دار است گزینه دیگری است. پوشش فلزی در پشت شیشه با گذشت زمان اکسیده می شود و باعث این اثر می شود.

در حالی که ظاهر آینه های عتیقه به طور طبیعی با گذشت زمان اتفاق می افتد ، لازم نیست صدها سال صبر کنید. بسیاری از فروشگاه های شیشه ای گزینه های آینه های عتیقه ای را ارائه می دهند که می توانید به راحتی در خانه خود گنجانید. برنامه های کاربردی شامل دیوارهای داخلی ، پشت پرده ها ، رومیزی یا حتی مبلمان است.

آینه رنگی چگونه ساخته می شود؟

قبل از درک نحوه ساخت شیشه آینه رنگی ، بیایید چگونه شیشه را بسازیم. تولید شیشه مدرن با فرآیند شیشه شناور آغاز می شود. این در سال 1959 توسط سر آلیستار پیلکینگتون اختراع شد. در این فرایند ، یک نوار مداوم از شیشه مذاب در حدود 1000 درجه سانتیگراد به طور مداوم از کوره روی یک حمام کم عمق فلز مذاب ، معمولاً قلع ، جریان می یابد. شیشه بر روی قلع شناور و خنک می شود و پخش می شود تا یک سطح صاف شکل بگیرد. سرعتی که نوار کنترل شیشه ای کشیده می شود ، ضخامت شیشه را تعیین می کند. فرایند شیشه شناور بیش از 90 درصد از شیشه های مسطح جهان را تولید می کند

عناصر مورد استفاده در ساختن شیشه به عنوان “دسته” شناخته می شوند. این شامل:

شن سیلیس: 60٪ شیشه را تشکیل می دهد.

سنگ آهک: خاصیت استحکام را به شیشه می دهد.

خاکستر سودا: به شیشه کمک می کند طیف وسیعی از درجه حرارت را بدون ذوب تحمل کند.

دولومیت: به مقاومت شیشه در برابر ذوب کمک می کند. و

دستگیره شیشه ای: معمولاً به عنوان شیشه شکسته شناخته می شود ، این روند ذوب شیشه را تسریع می کند زیرا در فرایند شیشه شناور می رود.

علاوه بر این ، افزودن اکسیدهای فلزی پودری مختلف ، سولفیدها یا ترکیبات دیگر به شیشه مذاب باعث اضافه یا تغییر رنگ خواهد شد. رنگهای معمول برای شیشه های معماری شامل آبی ، سبز ، خاکستری و برنز است. اعمال روکش نقره ای به این نوع شیشه ها باعث آینه ای از آن رنگ خواهد شد.

اما چه در مورد رنگ های روشن تر و جسورانه تر؟ اگرچه امکان ایجاد این رنگ ها از طریق فرآیند شیشه شناور وجود دارد ، انجام این کار بسیار گران خواهد بود. به این دلیل است که هر روز از سال ، یک خط شیشه شناور به طور مداوم اجرا می شود. شیشه بنفش ممکن است زیبا باشد ، اما تقاضای کافی برای مقدار تولید فرآیند شناور وجود ندارد.

خوشبختانه روشهای جایگزین وجود دارد. برخی از شرکت ها انواع مختلفی از رنگ شیشه را در کوره های آجری تولید می کنند. در اینجا ، آنها سنگ آهک ، سودا و ماسه را به همان درجه حرارت بالا که در فرآیند شناور گرم می کنند ، گرم می کنند. مخلوط های مختلف مواد تشکیل دهنده رنگ های متنوعی را ایجاد می کند. شیشه مذاب گرم شده در سراسر رودخانه حرکت می کند. مانند فرآیند شناور ، این جایی است که شیشه به آرامی و به طور مساوی خنک می شود. در پایان لهر ، کارگران ورق شیشه خنک شده را برداشته و آن را به اندازه های مختلف برش می دهند.

عناصر طراحی آینه های رنگی

اکنون که همه چیز را در مورد آینه های رنگی می دانید ، وقت آن است که به فکر ترکیب آنها در دکوراسیون منزل خود باشید. قبل از آویزان کردن آینه ، حتما به فضا نگاه کنید و ببینید چه چیزی از آن دور خواهد شد. به این ترتیب می توانید تعیین کنید که آینه چه منعکس خواهد شد. به عنوان مثال ، آینه ای که از یک جزئیات منحصر به فرد قرار گرفته است ، آن عنصر را منعکس می کند ، و آن را برجسته تر می کند. همچنین آویزان کردن آینه از پنجره به افزایش میزان نور اتاق کمک خواهد کرد.

علاوه بر این ، به خاطر داشته باشید که یک آینه باید در ارتفاع مناسب برای فضا آویزان شود. در حالی که آثار هنری همیشه باید در سطح چشم آویزان شوند ، قرار دادن آینه به آنچه شما می خواهید منعکس شود بستگی دارد. سطح چشم غالباً خوب است ، اما بسته به وضعیت ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد.

به یاد داشته باشید ، اضافه کردن آینه می تواند به ایجاد یک نقطه کانونی زیبا کمک کند. می توانید یکی از بالای آن را از یک مانتو یا در فضای داخلی منزل خود آویزان کنید. شما حتی می توانید آینه های زیادی با اندازه ها و شکل های مختلف را بر روی یک دیوار قرار دهید تا جلوه ای بی نظیر داشته باشد.

 آماده خرید آینه

آینه ها در انواع مختلفی از اشکال ، اندازه ها ، سبک ها و حتی رنگ ها قرار می گیرند. چه دکوراسیون منزل شما مدرن باشد ، خاکی یا سنتی باشد ، گزینه آینه ای مناسب برای شماست. رویال جام  می تواند شما را با متخصصان شیشه در منطقه شما ارتباط برقرار کند که می تواند به شما در یافتن شخصی که متناسب با سلیقه های منحصر به فرد خود است کمک کند

رویال جام  تلاش می کند تا اطلاعات دقیقی را ارائه دهد ، اما نمی تواند مسئولیت هر گونه اطلاعات ارائه شده یا حذف شده باشد. شما همیشه باید با یک فروشگاه شیشه ای دارای مجوز ، بیمه و معتبر کار کنید که بتواند نیازهای خاص شما و کدهای ساختمان سازی محلی را ارزیابی کرده و خدمات حرفه ای را ارائه دهد. هرگز سعی نکنید خود را با شیشه برش ، نصب و یا در غیر این صورت کار کنید. کلیه مطالب فقط به صورت اطلاعاتی ارائه می شود

محصولات و خدمات دیگر ما:

نرده شیشه ای

پارتیشن شیشه ای