نرده شیشه ای | رویال جام

نرده شیشه ای یا حصارکشی حوضچه های شیشه ای اخیراً مورد توجه بزرگی قرار گرفته است. بسیاری از سیستم های کاملاً بی شرمانه ما را ترجیح می دهند زیرا ضمن فراهم کردن ضریب ایمنی مورد نیاز ، بهترین منظره را به استخر می دهد.

صاحبان خانه که انتخاب پوشش شیشه ای خود تمیز می کنند ، متوجه می شوند که شمشیربازی استخر تقریباً نامرئی خواهد بود و با کمال تعجب کمی تمیز می شود.

در دنیای امروز ، غالباً می توانید یک بالکن را با همسایه به اشتراک بگذارید که ممکن است هنگام خوردن قهوه صبح فرد در لباس خواب نتواند ببیند. به همین دلیل ، ما می توانیم سدی را در معرض خطر قرار دهیم تا حریم خصوصی شما را به خطر نیاندازیم.

حصارهای حریم خصوصی یخ زده بین خانه ها می تواند یکی را از چشمان کنجکاوی در هنگام باغ یا روی عرشه های اطراف خانه خود محافظت کند.

لوازم جانبی نرده شیشه ای
درب و درب های شیشه ای قابل قفل را ارائه می دهیم که به خصوص در اطراف استخرها بسیار محبوب هستند و با افزودن راحتی ، ایمنی و زیبایی را ارائه می دهند.

برای همه نیازهای شمشیربازی شیشه ای خود ، ابتدا به ما مراجعه کنید زیرا ما صاحب نظران دانش دوستانه و همچنین قیمت گذاری های عالی هستیم! ما همیشه خوشحالیم که از شما درمورد هرگونه سؤالی که ممکن است به شما کمک کند ، بنابراین با ما تماس بگیرید!

اگر حیاط شما منظره ای دارد یا شاید شما فقط می خواهید استخر شنا را به صورت غیر مبهم محصور کنید ، یک حصار شیشه ای می تواند پاسخ شما باشد.

قبل از رفتن به هزینه نصب یکی – به دلیل اینکه آنها هزینه زیادی نسبت به حصار چوبی خوب دارند ، برای مثال – جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید.

شمشیربند شیشه ای قاب دار
هنگامی که تصمیم گرفتید با حصار شیشه ای بروید ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را قاب یا فریم باشد یا خیر. فریم دار به شیشه ای است که از دو طرف یا هر چهار طرف توسط نرده های فلزی یا چوبی در محل نگهداری می شود.

البته تعداد بیشماری از روش های نصب و طراحی هر روش وجود دارد که بر هزینه تأثیر می گذارد. معمولاً فریم لنز گرانتر است. با این حال ، از شما ظاهری مدرن و دارای قاب های فلزی با سطح بالا را انتخاب می کنید ، این می تواند به همان اندازه گران باشد. Frameless به یک لیوان کمی ضخیم نیاز دارد (در مورد ما 1/2 us در مقابل 3/8 ″ است) اما نصب کننده شما باید بتواند به شما توصیه کند که ضخامت بر اساس طراحی شما کد و الزامات مهندسی را برآورده می کند.

و نه اینکه نگران نباشید ، شیشه خو می شود.

جوانب نرده شیشه ای
فضای شما را بزرگتر می کند –

شمشیربازی نرده شیشه ای باعث می شود که حیاط های بزرگ و کوچک بزرگتر به نظر برسند ، به خصوص اگر از تکنیک ژاپنی استفاده کنید که نمای بیرونی در حیاط خود را در حیاط خود بگنجانید تا چشم ها نتوانند مرز تعیین کنند.

بازدیدها را مسدود نمی کند –

بیشتر افراد نرده شیشه ای را نصب می کنند تا از نمای منظره به جای اینکه آن را با حصار چوبی مسدود کنند ، استفاده کنند. نمای بیشتر معمولاً برابر ارزش ملک بالاتر است.

این به طور بالقوه متناسب با هر نوع طراحی منظره متناسب است –

از نظر شمشیربازی شیشه ای می توان نوع سیستم چفت و بست انتخاب شده با توجه به هر نوع طراحی باغ را تغییر داد. اگر حیاط شما بیشتر ظاهری ویکتوریا دارد ، با یک فلز برای یک باغ معاصر یا شاید یک رنگ مات مات همراه باشید.

نرده های شیشه ای بادوام هستند –

 

حتی در مکانهایی که آب و هوای شدیدتری نسبت به جنوب کالیفرنیا دارد ، صاحبان خانه نسبت به دوام نرده های شیشه ای رنج می برند. شیشه ساخته شده است به طول عمر ، بنابراین اگر شما به درستی از آن مراقبت می کنید ، تمام حصار شما نیز باید پوشیده شود.

یکی از بهترین گزینه های اطراف استخرهای شنا نرده شیشه ای میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست