دکوراسیون جدید با آینه های رنگی

آینه های رنگی

تغییر دکوراسیون با آینه رنگی

آیا می خواهید برای سال جدید دکوراسیون داخلی خانه خود را تازه کنید؟ احتمالاً قبلاً به تغییر رنگ دیوارها، فرش و مبلمان جدید فکر کرده اید. شاید حتی به پنجره‌های جدید فکر کرده باشید. اما آینه های رنگی چطور؟ احتمالاً دارید فکر می کنید، “واقعا؟ آینه؟” آیا دکوراسیون قدیمی و کامل با دیوارهای آینه ای از کف تا سقف را متصور هستید؟

راه های بی انتها زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در دکوراسیون خانه خود بگنجانید. آینه رنگی نه تنها زیبایی بصری ایجاد می کند، بلکه می تواند فضا را روشن و بزرگ جلوه دهد. و برای ظاهری کاملا متفاوت، یک آینه رنگی می تواند سبکی منحصر به فرد را برای زیبایی خانه شما به ارمغان بیاورد. بله، در دنیای شیشه‌ای، چیزی وجود دارد که با استایل هر کسی مطابقت داشته باشد، و آینه های رنگی می‌توانند دکوری متفاوت ایجاد کنند.

ایده های استفاده از آینه رنگی

ایده های استفاده از آینه رنگی

رایج ترین کاربرد آینه های رنگی حمام و سرویس بهداشتی است. برای یک میز کنسول نیز ایده آینه رنگی گرد بسیار مدرن تر از طرح های قدیمی است.

در جایی که گل و گیاه قرار دارد نیز برای منعکس کردن نور بیشتر و رنگ زیبایی که منکس می کنند قابل استفاده هستند.

روی درب ورودی، ستون ها، کافی شاپ ها و رستوران ها

در آرایشگا ها، کلینیک های زیبایی، دندانپزشکی، فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی، غرفه های نمایشگاهی و … نیز بسیار کاربرد دارد.

در نظر داشته باشید که بیشتر جنبه دکوری دارند، زیرا به واسطه رنگ هایش دید کمتری دارند، البته رنگ های روشن تر دارای دید بیشتری هستند.

تزیین دیوار به وسیله آینه‌های رنگی بسیار پر طرفدار شده است. از انواع آن به خصوص در رنگ های طلایی، شامپیانی، برنزی و نقره‌ای برای تزیین دیوار استفاده می شود.

رنگ بندی های آینه

رنگ بندی آینه های رنگی

افزودن آینه های رنگی به فضای داخلی شما یک راه عالی برای ایجاد جذابیت بصری است. رایج ترین رنگ ها معمولاً سبز، برنزی و خاکستری هستند. با این حال، گزینه هایی برای رنگ های حتی پررنگ تر مانند صورتی، بنفش، قرمز و حتی زرد نیز وجود دارد.

عناصر طراحی آینه رنگی

اکنون که همه چیز را در مورد آینه های رنگی می دانید، وقت آن است که به ترکیب آنها در دکوراسیون منزل خود فکر کنید. قبل از آویزان کردن آینه، حتماً به اطراف فضا نگاه کنید و ببینید چه چیزی در مقابل آن قرار دارد. به این ترتیب می توانید تعیین کنید که آینه چه چیزی را منعکس می کند. به عنوان مثال، آینه ای که در مقابل اجسام منحصر به فرد قرار می گیرد، آن عنصر را منعکس می کند و آن را حتی برجسته تر می کند. همچنین آویزان کردن آینه مقابل پنجره به افزایش میزان نور اتاق کمک می کند.

می توانید از طرح‌های مدرن آینه کاری همانند آینه کاری آجری، آینه کاری لوزی، آینه کاری نامنظم و … استفاده کرد.

جهت سفارش در ابعاد و رنگ های دلخواه با کارشناسان رویال جام در ارتباط باشید.